środa, 1 sierpnia 2012

"Everything's Gone Green"

Pojechaliśmy z Łukaszem Stafiejem na "temat". Dotyczył on imprezy Traffic Design a po przyjeździe opadła mi szczęka. Murale, murale, kolorowanki na tkance miejskiej - jak mi tego brakowało w Gdyni!!! Całość urywa głowę a ja nie mogę się doczekać kiedy wrócę z roadtripu i odbędę mini-tour po tych wszystkich muralach i grafikach.


Jacek Wielebski, twórca i pomysłodawca imprezy.Barbarossa i jedna z jego prac. Bardzo sympatyczny koleś, pogadaliśmy chwilę o muzyce, grafice, Lovecrafcie, muralach. Oby do następnego.


Zdjęcia wykonane dla portalu Trójmiasto.pl a całość do zobaczenia pod tym adresem. Raz na ruski rok łamię zasady i zakrzywiam perspektywę, ale w tym wypadku warto było.


4 komentarze:

  1. Dzięki temu, że w miesiącu czerwcu uwieczniłaś mnie wraz z takim jednym krakowskim głupkiem, zawędrowałam na te płaszczyzny internetowe wyklejone Twoimi zdjęciami. I komplementom z mojej strony mogłoby nie być końca, ale po prostu chyba mogę rzec, że jeśli kiedyś zawędrujesz do miasta śmierci w środkowej Polsce, co to się Łódź nazywa, to taka jedna nieśmiała ruda M proponuję zabrać Cię na najlepszą lemoniadę w mieście (tudzież kawę, gdyby pora roku nie ta).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Małgorzato, kurcze, przypomnij jaka fotografia i gdzie. Lemoniada zawsze i wszędzie bo kocham! W LDZ jestem na festiwalu SOuindedit więc może wtedy? Przepraszam za zaniki pamięci, ale to, obok niepoznawania ludzi, moja domena!

      Usuń
  2. Proszę Cię, żadnych przeprosin, raz chyba tylko sobie mignęliśmy podczas Selectora, a to za sprawą Kazziego, z którym to śliczne (i to urodzinowe) zdjęcie mi zrobiłaś. Soundedit mówisz? Nie ma problemu.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. aaaaaaaaaaaaa to Ty! okej! Fajnie, że się zdjęcia podobają, polecam podawać dalej :)) do zoba w LDZ!

      Usuń