sobota, 23 czerwca 2012

"Teen Angst" [100]


Setny post na blogu zbiegł się z taką jedną przyjemną sprawą. Olga Drenda przeprowadziła z Arturem Rawiczem i z moją skromną osobą, paropytaniowy wywiad, składający się na foto-koncertowy poradnik. Pisanie odpowiedzi na szybko, pomiędzy jednym wyjazdem a drugim, zdecydowanie nie wpłynęło korzystnie na stylistykę, ale wiadomo, ze jako typowy nerd nie odpuszczę okazji do wbicia paru easter eggow do tej wywiadowej miski. Mam nadzieje, ze tekst się przyda i ktoś z niego skorzysta.

Swoją drogą, mamy czerwiec i na blogu stuknął setny post. Miało być mało zdjęć i dużo tekstu - wyszło fotograficznie. Miało nie być osobiście - kolejne wpisy to pamiątki po wyjazdach, przerywniki pomiedzy delegacjami, fotograficzne znaczniki poszczególnych kartek w kalendarzu i wchodzenie ludziom na chaty. Miał być nieporządek w chaosie - powstało parę serii. Fajnie, że tu zaglądacie. Dzięki. Nie zmieniło się tylko jedno założenie i wciąż jest tu dużo muzyki, a będzie jej jeszcze więcej. W końcu to jest najważniejsze.

(PS. Łódź od Trójmiasta różni się tym, iż po 5 minutach przebywania w tej aglomeracji wszystko się klei. Chyba to się nazywało lato. I ludzie mają tu dziwne komputery z logiem jabłka)

1 komentarz:

  1. Gratulacje dla setnego posta! :). No i wywiadu, fajnie się czyta :)

    OdpowiedzUsuń