czwartek, 4 października 2012

"Light The Way"


(Nie zrobili Tobie placu zabaw na podwórku? Poradź sobie sam!)

Wczoraj stuknął 200 wpis i w związku z tym świętem pora na małą dawkę autolansu. Bo w tym miesiącu jest się czym chwalić. I po raz kolejny pochylić się nad faktem, że blog poszedł w zupełnie inną stronę niż miał.


W magazynie "Dolce Vita - Celebrujemy Życie" ukazał się wywiad z moją skromną osobą. O fotografowanie, bycie kobietą w fosie, fotografie koncertową oraz miejską wypytywała panna Potocka, a całość ilustrowana jest moimi fotografiami. Przedziwne to uczucie trafić na kartki pomiędzy lajfstajlem, sportem a celebryckim splendorem. Teraz tylko batony z kawiorem, dom w Orłowie i spacery po sopockiej plaży.


Zaprzyjaźniony label, Instant Classic, wydał zapis koncertu Merzbowa a ilustracją do całości są moje fotografie. Samych płyt sygnowanych przez Akitę jest ponad 500 (szukasz wyzwań? Skompletuj je wszystkie!), a okładka dla króla noizu jest nie tylko swoistą nobilitacją, ale i sposobem na szacun wśród kolegów od "tej dziwnej muzyki". No bo przecież dziewczyny jej nie słuchają. Posmakować wydawnictwa można tutaj.


Dużo moich zdjęć i tekstów w nowej Blizie. Plus stałe miejsca, czyli od Wupsy po Trójmiasto.pl. W tym ostatnim polecam zdjęcia z wczorajszego otwarcia Transvizualiów.

Październik zapowiada się bardzo pracowicie a od wczoraj do przyszłej środy jestem totalnie poza obiegiem. Potem Kraków i Łódź. Bardzo ważne rzeczy, bardzo ważne zdjęcia, bardzo ważni ludzie i...

Relaksacyjny plan na weekend?

Usłyszeć ten numer w najlepszym towarzystwie:

2 komentarze:

  1. O ja Cię pędzę Joanno, batony z kawiorem, jesss! Poproszę o 1 egzemplarz ów czasopisma z osobisto dedykajo i autografem póki co jeszcze lokalnej celebrytki. A potem to już być jak Tyszka!
    a.

    OdpowiedzUsuń