poniedziałek, 5 listopada 2012

"Tender Sugar"
Od ponad 2 lat dwóch lat gdyńską Desdemonę traktuję jak drugi dom. Może jest dość hermetycznym miejscem, ale nie na tyle, żeby nikt spoza rozległego kręgu znajomych nie mógł się tam wbić i do czego zawsze zachęcamy wszystkich. Ekipa podjęła karkołomne decyzje o organizowaniu niszowych koncertów i założeniu labelu płytowego o nazwie Music Is The Weapon. I takie akcje warto wspierać, dla takich akcji warto wychodzić z domu, tym bardziej, że Desde to już pewna firma a i koncerty i wydawane przez Borka płyty to fajna odskocznia i pokazanie środkowego palucha wszystkim uważającym, że w Trójmieście nic się nie dzieje. Oh, really?

Aktivist postanowił nagrodzić konsekwencję Izy i Bora i nominować ich do Nocnych Marków. Szczegóły tutaj. Ślijcie smsy bo trzeba, bo warto, bo wspieranie lokalnej sceny to podstawa!

I tak się składa, że 10 listopada właśnie w Desemonie będę świętować swoje 27 urodziny i z tej okazji grać set DJski skoncentrowany na muzyce gitarowej i elektronice. Nie może zabraknąć Nine Inch Nails, New Order, Japandroids, Tv On The Radio, Juno Reactor, Tune Yards itp. Przed całym zajściem na scenie - Marla Cinger. Szczegóły tutaj.

1 komentarz:

  1. 5 i 2 od końca .
    27 lat...co ja bym dała...
    a.

    OdpowiedzUsuń