piątek, 9 listopada 2012

"Goon Squad"


Na karku deadline, na dysku gigabajty do backupowania, w głowie chęć do zresetowania tego wszystkiego. Listopad, na razie, pod znakiem wpatrywania się w monitor, wieczornego nordica, biegania i planowania kolejnych, semi-spontanicznych spotkań.Warto od czasu do czasu zrobić sobie mały roadtrip po okolicy, poznać te i owe zagraniczne dzielnice i uświadomić sobie, jak bardzo Trójmiasto jest rozległe i jak kurewsko źle skomunikowane. Synonim słowa najgorzej i rosnąca tęsknota za warszawską komunikacją (ale nie jej cenami..). Ale humor poprawiły dwa koncerty, kultowy zapieks, losowo przeprowadzone dialogi i nowe zakupy. Kobiety kochają zakupy. Każde.

No i grunt to dobra ekipa do wozu i nagrany ze smakiem mikstape. I wyśpiewywanie razem z Bono "Where The Streets Have No Name". Jeden z najpiękniejszych płytowych otwieraczy jakie kiedykolwiek słyszałam. A potem jeszcze The Dead Weather i parę innych...
Nowe Deftones to na razie synonim rozczarowania. Słabo.
Kończę te teksty, zaczynam kolejne i siadam do sortowania zdjęć, które już niebawem wrzucą się do internetów. A potem przeglądanie archiwum i wyjazd. I trenowanie cierpliwości. Do wszystkiego i wszystkich.

W temacie kawałków do nocnych wypadów samochodowych. Od lat numer jeden:

2 komentarze:

  1. mam w dupie że Lazar! jest osobiście i zajebiście. dla mnie jest tu kilka Frotowych perełek :) pozdrawiam i głowa do góry nawet jesień może czasem być fajna ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo dobry set. Kupuję całość. Jedno podwędziłam na pulpit :x.
    a.

    OdpowiedzUsuń